Välkommen till Arkitektkopia i Göteborg

Vi hjälper stora och små företag att synas!

Beställ eller
begär offert

Välkommen som företagskund till Arkitektkopias tryckeri i Göteborg. Vi är ett nytänkande serviceföretag inom tryck och grafisk produktion. Här gör vi allt från visitkort och fasadvepor till broschyrer och mässmontrar, vi tar din skiss till färdig produkt och förstår vikten av leveranssäkerhet och kvalitet.

Hitta hit

Arkitektkopia Göteborg
Amalia Jönssons Gata 7
421 31 Västra Frölunda

Öppettider
Vardagar 08.00 – 17.00.
Helger och röda dagar har vi stängt.

Leo Ma, Account Manager i Göteborg

Leo Ma

Account Manager
031-701 60 97
leo.ma@arkitektkopia.se

Henrik Fick, Account Manager i Göteborg

Henrik Fick

Account Manager
031-701 60 89
henrik.fick@arkitektkopia.se

Anette Wrakén, Account Manager i Göteborg

Anette Wrakén

Account Manager
031-701 60 17
anette.wraken@arkitektkopia.se

Monica Ericsson, Account Manager i Göteborg

Monica Ericsson

Account Manager
031-701 60 34
monica.ericsson@arkitektkopia.se

Angelica Moqvist, Account Manager i Göteborg

Angelica Moqvist

Account Manager
031-701 60 84
angelica.moqvist@arkitektkopia.se

Churt Sjögren, Account Manager i Göteborg

Churt Sjögren

Account Manager
0709-93 75 51
churt.sjogren@arkitektkopia.se

Benny Gustafsson, Account Manager i Göteborg

Benny Gustafsson

Account Manager
031-701 60 67
benny.gustafsson@arkitektkopia.se

Kristian Baldursson, Account Manager i Göteborg

Kristian Baldursson

Account Manager
031-701 60 96
kristian.baldursson@arkitektkopia.se

Helena Kjeldsen, Account Manager i Göteborg

Helena Kjeldsen

Account Manager
031-701 60 45
helena.kjeldsen@arkitektkopia.se

Ingemar Alsenfors, Key Account Manager i Göteborg

Ingemar Alsenfors

Key Account Manager
0709-93 75 04
ingemar.alsenfors@arkitektkopia.se

Jonas Jarlöv, Key Account Manager i Göteborg

Jonas Jarlöv

Key Account Manager
0709-93 75 30
jonas.jarlov@arkitektkopia.se

Daniel Andersson, Key Account Manager i Göteborg

Daniel Andersson

Key Account Manager
0709-93 75 87
daniel.andersson@arkitektkopia.se

Martin Andersson, Key Account Manager i Göteborg

Martin Andersson

Key Account Manager
0709-93 75 61
martin.andersson@arkitektkopia.se

Robert Mattsson, Teknisk säljsupport i Göteborg

Robert Mattsson

Teknisk säljsupport
0709-93 75 72
robert.mattsson@arkitektkopia.se

Orsoylja Bajka, Säljsupport i Göteborg

Orsolya Bajka

Säljsupport
031-701 60 83
orsolya.bajka@arkitektkopia.se

Niklas Karlsson, Svenska Mässan i Göteborg

Niklas Karlsson

Svenska Mässan
031-701 60 74
niklas.karlsson@arkitektkopia.se

Mia Samuelsson, Svenska Mässan i Göteborg

Mia Samuelsson

Svenska Mässan
031-701 60 82
mia.samuelsson@arkitektkopia.se

Joakim Cederberg, Svenska Mässan i Göteborg

Joakim Cederberg

Svenska Mässan
0709-93 75 92
joakim.cederberg@arkitektkopia.se

Klaus Junkers, Försäljningschef Göteborg i Göteborg

Klaus Junkers

Försäljningschef Göteborg
0709-93 75 16
klaus.junkers@arkitektkopia.se

Vill du ha något annorlunda?

Vi har gedigen erfarenhet av kundunika lösningar och antar ständigt nya utmaningar. Kontakta oss så berättar vi mer.

Vi hittar en lösning