Kontakt

Vi hjälper dig oavsett var i vårt avlånga land som du bor, med leveranser och möten där du önskar.

Växel

08-50 60 70 00

Via vår växel kan du nå alla våra medarbetare. Växeln är öppen vardagar mellan 08.00 – 17.00.

Våra kontor

Support

0775-70 50 00

Behöver du hjälp eller vill fråga något, kontakta vår support. Supporten är öppen vardagar mellan 08.00 – 17.00.

Ställ en fråga

Fakturafrågor

Fakturaadress

Arkitektkopia AB
Kund-id: ARK 0101
106 42 Stockholm

Vid fakturafrågor maila fakturering@arkitektkopia.se

Se ditt elektroniska fakturaunderlag

Läs mer om leverantörsfakturor

Huvudkontor

Hitta hit

Besöksadress
Johannesfredsvägen 15
168 69 Bromma
Längst in till vänster på gården.

Postadress
Box 11093
161 11 Bromma

Öppettider
Vardagar 08.00 – 17.00.
Helger och röda dagar har vi stängt.

Kontaktpersoner

Ajsel Geralf, Account Manager i Stockholm

Ajsel Geralf

Innesälj | Stockholm
08-50 60 70 81
ajsel.geralf@arkitektkopia.se

Carina Andersson, Account Manager i Stockholm

Carina Andersson

Innesälj | Stockholm
08-50 60 73 08
carina.andersson@arkitektkopia.se

Britt Dahlén, Account Manager i Stockholm

Britt Dahlén

Innesälj | Stockholm
08-50 60 70 74
britt.dahlen@arkitektkopia.se

Helena Ilmander, Account Manager i Stockholm

Helena Ilmander

Innesälj | Stockholm
08-50 60 70 76
helena.ilmander@arkitektkopia.se

Carina Gustavsson, säljsupport i Stockholm

Carina Gustavsson

Innesälj | Stockholm
08-50 60 70 89
carina.gustavsson@arkitektkopia.se

Leo Ma, Account Manager i Göteborg

Leo Ma

Innesälj | Göteborg
031-701 60 97
leo.ma@arkitektkopia.se

Göran Nilsson - innesäljare på Arkitektkopia i Göteborg

Göran Nilsson

Innesälj | Göteborg
031-701 60 77
goran.nilsson@arkitektkopia.se

Martina Filander - Innesälj Arkitektkopia Malmö

Martina Filander

Innesälj | Malmö
070-993 78 22
martina.filander@arkitektkopia.se

Henrik Fick, Account Manager i Göteborg

Henrik Fick

(Föräldraledig)
031-701 60 89
henrik.fick@arkitektkopia.se

Tommy Vik, Key Account Manager i Stockholm

Tommy Vik

Utesälj | Stockholm
0709-93 71 22
tommy.vik@arkitektkopia.se

Jonas Gustavsson, Account Manager Lager & Logistik i Stockholm

Jonas Gustavsson

Utesälj | Stockholm
08-50 60 73 13
jonas.gustavsson@arkitektkopia.se

Erik Gezelius

Utesälj | Stockholm
0709-93 70 44
erik.gezelius@arkitektkopia.se

Johanna Wassholm

Utesälj | Stockholm
0709-93 70 29
johanna.wassholm@arkitektkopia.se

Ingemar Alsenfors, Key Account Manager i Göteborg

Ingemar Alsenfors

Utesälj | Göteborg
0709-93 75 04
ingemar.alsenfors@arkitektkopia.se

Daniel Andersson, Key Account Manager i Göteborg

Daniel Andersson

Utesälj | Göteborg
0709-93 75 87
daniel.andersson@arkitektkopia.se

Håkan Jonsson

Utesälj | Göteborg
0709-93 75 12
hakan.jonsson@arkitektkopia.se

Cecilia Fogelström

Utesälj | Malmö
040-660 22 27
cecilia.fogelstrom@arkitektkopia.se

Pia Borg

Utesälj | Malmö
0709-93 78 07
pia.borg@arkitektkopia.se

Tobias Kungberg

Chef Utesälj | Stockholm
0709-93 70 13
tobias.kungberg@arkitektkopia.se

Vad kan vi hjälpa dig med?

  • Genom att klicka på skicka godkänner du vår integritetspolicy och hantering av personuppgifter.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.