Solsäsongen är här! Köp 5 solstolar med eget tryck - få en beachflagga på köpet!

Kontakt

Vi hjälper dig oavsett var i vårt avlånga land som du bor, med leveranser och möten där du önskar.

Säljkontor

Vi finns på flera orter i vårt avlånga land. Välj önskat säljkontor du vill beställa från.

Våra kontor

Växel

08-50 60 70 00

Via vår växel kan du nå alla våra medarbetare. Växeln är öppen vardagar mellan 08.00 – 17.00.

Huvudkontor

Hitta hit

Besöksadress
Johannesfredsvägen 15
168 69 Bromma
Längst in till vänster på gården.

Godsmottagning
Voltavägen 7
168 69 Bromma

Postadress
Box 11093
161 11 Bromma

Öppettider
Vardagar 08.00 – 17.00.
Helger och röda dagar har vi stängt.

Kontaktpersoner

Minna Hedlund

Innesälj | Stockholm
08-441 95 14
minna.hedlund@arkitektkopia.se

Carina Andersson, Account Manager i Stockholm

Carina Andersson

Innesälj | Stockholm
08-50 60 73 08
carina.andersson@arkitektkopia.se

Britt Dahlén, Account Manager i Stockholm

Britt Dahlén

Innesälj | Stockholm
08-50 60 70 74
britt.dahlen@arkitektkopia.se

Ida Bimer

Innesälj | Stockholm

08-441 95 17
ida.bimer@arkitektkopia.se

Ajsel Geralf, Account Manager i Stockholm

Ajsel Geralf

Innesälj | Stockholm
08-50 60 70 81
ajsel.geralf@arkitektkopia.se

Börje Hagström

Innesälj | Stockholm
08-441 95 38
borje.hagstrom@arkitektkopia.se

Helena Ilmander, Account Manager i Stockholm

Helena Ilmander

Innesälj | Stockholm
08-50 60 70 76
helena.ilmander@arkitektkopia.se

Leo Ma, Account Manager i Göteborg

Leo Ma

Innesälj | Göteborg
031-701 60 97
leo.ma@arkitektkopia.se

Göran Nilsson

Innesälj | Göteborg
031-701 60 77
goran.nilsson@arkitektkopia.se

Peter Andersson

Innesälj | Göteborg
0709-93 75 52
peter.andersson@arkitektkopia.se

Henrik Fick, Account Manager i Göteborg

Henrik Fick

Innesälj | Göteborg (Studieledig)

Martina Filander - Innesälj Arkitektkopia Malmö

Martina Filander

Innesälj | Malmö
0709-93 78 22
martina.filander@arkitektkopia.se

Zacharias Amanatidis

Innesälj | Malmö
0709-93 78 23
zam@arkitektkopia.se

 

Erik Gezelius

Utesälj | Stockholm
0709-93 70 44
erik.gezelius@arkitektkopia.se

Roger Zakrisson

Utesälj | Stockholm
0709-93 71 23
roger.zakrisson@arkitektkopia.se

Thomas Hollinder

Utesälj | Stockholm
0709-93 70 30
thomas.hollinder@arkitektkopia.se

Jonas Gustavsson, Account Manager Lager & Logistik i Stockholm

Jonas Gustavsson

Utesälj | Stockholm
08-50 60 73 13
jonas.gustavsson@arkitektkopia.se

Håkan Jonsson

Utesälj | Göteborg
0709-93 75 12
hakan.jonsson@arkitektkopia.se

Standardkontakt

Tony Johansson

Utesälj | Göteborg
0709-93 75 11
tony.johansson@arkitektkopia.se

 

Pia Borg

Utesälj | Malmö
0709-93 78 07
pia.borg@arkitektkopia.se

Vad kan vi hjälpa dig med?

  • Genom att klicka på skicka godkänner du vår integritetspolicy och hantering av personuppgifter.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.