Välkommen till Arkitektkopia i Eskilstuna

Vi hjälper stora och små företag att synas!

Beställ eller
begär offert

Välkommen till Arkitektkopias tryckeri i Eskilstuna. Vi är ett nytänkande serviceföretag inom tryck och grafisk produktion. Här gör vi allt från visitkort och fasadvepor till broschyrer och mässmontrar, vi tar din skiss till färdig produkt och förstår vikten av leveranssäkerhet och kvalitet.

Hitta hit

Besöksadress
Svarvargatan 9
632 29 Eskilstuna

Postadress
Box 344
631 05 Eskilstuna

Öppettider
Vardagar 08.00 – 17.00.
Lunchstängt mellan 12.00 – 13.00.
Helger och röda dagar har vi stängt.

Peter Grippert på Arkitektkopia i Eskilstuna

Peter Gippert

Försäljning
016-12 00 11
0707-55 53 12
peter.gippert@arkitektkopia.se

Anders Berglund på Arkitektkopia i Eskilstuna

Anders Berglund

Försäljning
016-13 83 30
0703-35 35 23
anders.berglund@arkitektkopia.se

Tommy Asplund på Arkitektkopia i Eskilstuna

Tommy Asplund

Projektledare / fakturering
016-12 11 04
tommy.asplund@arkitektkopia.se

Anders Wikstöm på Arkitektkopia i Eskilstuna

Anders Wikström

Webshop / tryckning
016-13 33 33
anders.wikstrom@arkitektkopia.se

Christer Lundqvist på Arkitektkopia i Eskilstuna

Christer Lundqvist

Prepress, ritningar och digitaltryck
016-316 04 36
christer.lundqvist@arkitektkopia.se

Claes Notehag i Eskilstuna

Claes Notehag

Grafisk form / originalare
016-13 10 47
claes.notehag@arkitektkopia.se

Johan Skagerlind på Arkitektkopia i Eskilstuna

Johan Skagerlind

Bokbindare / tryckare
016-316 04 37
johan.skagerlind@arkitektkopia.se

Maija Wase på Arkitektkopia i Eskilstuna

Maija Wase

Redovisning- och löneansvarig
0702-41 16 21
maija.wase@arkitektkopia.se

Henrik Wase Arkitektkopia i Eskilstuna

Henrik Wase

VD, franchisetagare
0709-25 42 50
henrik.wase@arkitektkopia.se

Vill du ha något annorlunda?

Vi har gedigen erfarenhet av kundunika lösningar och antar ständigt nya utmaningar. Kontakta oss så berättar vi mer.

Vi hittar en lösning